o nas

Prezydium ZW PSL w Szczecinie
1. Rzepa Jarosław- Prezes
2. Gnosowski Stanisław- Wiceprezes
3. Kustosz Olgierd- Wiceprezes
4. Lis Lidia- Wiceprezes
5. Mićko Ryszard- Wiceprezes
6. Matys Marek- Sekretarz
7. Głażewski Radosław
8. Janowicz Arkadiusz
9. Kuczyński Stanisław
10. Kulinicz Tomasz
11. Leśniewicz Andrzej
12. Marek Paweł
13. Pakuszto Piotr
14. Panek Henryk
15. Pawelec Zdzisław
16. Rudzis- Gruchała Helena

Zarząd Wojewódzki PSL w Szczecinie

 

Skład Zarządu

 1. Andraszkiewicz Adam- powiat choszczeński
2. Bany Lech- powiat kołobrzeski
3. Boryszewska- Żurek Marta- powiat łobeski
4. Chrałowicz Adam – powiat stargardzki
5. Ciesielski Sławomir- powiat policki
6. Ciszek Jan- powiat białogardzki
7. Ciszek Marcin- powiat białogardzki
8. Deląg Ewa- m. Świnoujście
9. Domaszewicz Bartosz- m. Koszalin
10. Ekiert Dorota- powiat gryfiński
11. Figuła Julian- powiat kołobrzeski
12. Garbacz Janusz- powiat drawski
13. Głażewski Radosław- powiat sławieński
14. Głodny Jan- powiat koszaliński
15. Gnosowski Stanisław- powiat gryficki- Wiceprezes ZW PSL / Członek Rady Naczelnej PSL
16. Grabarek Zbigniew- powiat koszaliński- Członek Rady Naczelnej PSL
17. Hara Krzysztof- powiat wałecki
18. Janowicz Arkadiusz- powiat myśliborski
19. Jasiewicz Eugeniusz- powiat kamieński
20. Kijewski Paweł- powiat gryficki
21. Kopeć Roman- powiat drawski
22. Krawczuk Jan- powiat sławieński- Członek Głównej Komisji Rewizyjnej PSL
23. Królikowski Bartłomiej- powiat pyrzycki
24. Książek Marcin – powiat świdwiński
25. Kulinicz Tomasz- powiat goleniowskiCzłonek Głównego Sądu Koleżeńskiego PSL
26. Kuczyński Stanisław- powiat drawski
27. Kustosz Olgierd- powiat pyrzycki- Wiceprezes ZW PSL/ Członek Rady Naczelnej PSL
28. Kwaśniewski Wiktor- powiat wałecki
29. Leśniewicz Andrzej- powiat koszaliński
30. Lis Lidia- m. Koszalin- Wiceprezes ZW PSL
31. Łozińska – Reszkowska Małgorzata- m. Szczecin
32. Makowski Patryk- powiat szczecinecki
33. Malik Zdzisław- powiat gryfiński
34. Marek Paweł- powiat łobeski
35. Matuszewska Anna- powiat myśliborski
36. Matys Marek- powiat kamieński- Sekretarz ZW PSL

37. Mazulewicz Paweł- powiat stargardzki

38. Mićko Ryszard- powiat choszczeński- Wiceprezes ZW PSL/ Członek Rady Naczelnej PSL
39. Niewinczany Jarosław- powiat kamieński

40. Nowosielska Ewa- powiat szczecinecki
41. Ogłodziński Andrzej- powiat pyrzycki
42. Pakuszto Piotr- powiat białogardzki
43. Panek Henryk- powiat choszczeński
44. Pawelec Zdzisław- powiat świdwiński
45. Plaskacz Łukasz- powiat stargardzki
46. Rudzis Gruchała Helena- powiat kołobrzeski
47. Rzepa Jarosław- Prezes ZW PSL
48. Sidor Sławomir- powiat gryficki
49. Simiński Damian- powiat goleniowski
50. Siubdzia Dariusz- powiat szczecinecki
51. Siwiec Mieczysław- powiat goleniowski
52. Siwy Andrzej- powiat goleniowski
53. Słodkowska Agata- powiat choszczeński
54. Stempień Krzysztof- powiat gryfiński
55. Tokarzewska Beata- m. Szczecin
56. Żuk Jarosław- powiat łobeski- Skarbnik ZW PSL 

 

Skład Wojewódzkiego Sądu Koleżeńskiego PSL – Szczecin

 1. Łuszczyk Miłosz- Przewodniczacy
2. Patyk Mieczysław
3. Rodak Jan
4. Wawrzyniak Waldemar
5. Wójciak Zenon

Skład Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej PSL – Szczecin

 1. Adamów Eugeniusz
2. Lubczyński Janusz
3. Luter Zbigniew- Wiceprzewodniczący
4. Mordalski Bogdan
5. Sobczak Jacek- Sekretarz
6. Szczepanik Marek- Przewodniczacy
7. Wróblewski Andrzej